איך בוחרים ממגוון שולחנות מעוצבים

כולנו עושים שימוש בשולחנות מסביב לשעון, בין אם מדובר בשולחות קפה, שולחנות סלון, כדי לפתוח את היום, שולחן שבו אוכלים או שולחן שבו עובדים או אפילו משתמשים על מנת לקשט את הבית כפריט נוי. עם זאת, דווקא לאור תפקידם הרם במעלה של שולחנות ביום יום של כולנו, בתוך כל ים האפשרויות עולה שאלה פשוטה ומתבקשת – איך בוחרים ממגוון שולחנות מעוצבים את השולחן האידיאלי עבורנו?

שולחן מעוצב – בהתאם לתקציב

לפני שתמהרו לקנות שולחן שמצא חן בעיניכם לכל מטרה באשר היא, חשוב לוודא שבד בבד לבחירת שולחן שקורץ לכם חיצונית, אתם גם בוחרים בשולחן עמיד ושבנוי מחומרים שמצדיקים לרוב את המחיר שנלווה לשולחן מעוצב.

לכן, לפני שתרכשו שולחן, חשוב שתוודאו שאתם לא מתפשרים במחיר כדי להקל על הכיס אבל למעשה קונים עטיפה יפה וריקה, כאשר תאלצו להחליף את השולחן בעוד מספר שנים בודדות בגלל הבלאי הטבעי המואץ שהוא עתיד להתמודד איתו.

החומר ממנו השולחן עשוי כפרט החשוב ביותר

בהמשך לכך, חשוב במיוחד להקפיד כי החומר ממנו בנוי השולחן, כזה שבמרבית מוחלטת של המקרים יהיה בנוי מעץ או לעתים נדירות ממתכת קלה כלשהי, יהיה חומר שיאפשר לכם להחזיק את השולחן לזמן ארוך ולהצדיק את העלות של שולחן מעוצב בהתאם.

כמו כן, זה שבחרתם בשולחן עמיד במיוחד לא אומר שאתם צריכים להתפשר על עיצובו החיצוני או על האופן שבו הוא ייראה, כאשר הכוונה בכך היא שכיום ניתן למצוא מגוון שולחנות מעוצבים הבנויים ממגוון חומרים גנריים או עתיקי יומין, כמו גם כי תמיד אפשר לפנות לנגר או אמן מתכת על מנת שייעצב ויחרוט עבורכם את העיצוב הנכסף שהגיתם במוחכם הקודח.

למה לקנות שולחן שבלוני כשאפשר לייצר אחד?

בנוגע לפנייה לאמן עץ או מתכת חיצוני, לאחרונה החל טרנד חדש שמוכיח את עצמו במיוחד שמערב פנייה מוקדמת ככל הניתן לנגריות על מנת שאלה ייצרו עבורכם את השולחן עליו חלמתם כאשר לאור שינויים בתעשיית הרהיטים לעתים רבות מדובר בהוצאה זהה אם לא פחותה מאשר קניית שולחן בחנות רהיטים.

כמו כן, לפנייה שכזו ישנם כמובן יתרונות כמו בחירת המידה במדויק לבית שלכם ולצרכים האישיים שלכם (כמו לדוגמה העמקת החלל בצד היד החזקה שלכם בשולחנות כתיבה במידה ואתם שמאליים), כמו גם הכנסת מאפיינים אישיים ועיצוביים.

בחירת שולחן מעוצב היא עסק מורכב

בשולחנות כמו בחיים – שום דבר טוב לא בא בקלות, כשהכוונה בכך היא שכדי למצוא את השולחן המעוצב הנכון והמשתלם ביותר עבורכם, ככל הנראה תצטרכו לעבור ולבחון מגוון דוגמאות או אפיקים לפני שתמצאו את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

לעומת זאת, חשוב לציין שכיום בשוק קיים מגוון עצום של כלים ודרכים להגיע אל אותו יעד, החל מפנייה לאנשי מקצוע שעוסקים בעולם השולחנות כדרך קבע, ועד להיעזרות במעצבים חיצוניים כדי שאלו יוכלו לעזור לכם להתאים את השולחן שלא ידעתם אפילו שאתם צריכים או מחפשים.