הובלת רהיטים

קניתם ריהוט חדש לבית? תתחדשו! עכשיו הגיע הזמן לשנע אותו הביתה.

בעת רכישת רהיטים חדשים לבית מתעוררת השאלה – מה היא הדרך הבטוחה ביותר להוביל אותם אל הבית. הרי אף אחד אינו מעוניין לגלות כי כבר בהובלה הראשונית של הרהיט מהחנות אל הבית הוא נדפק, נשרט או נהרס.

אחת הדרכים האופציונאליות היא כמובן להשתמש ברכב הפרטי לצורך זה, אך לא תמיד הרכב מספיק גדול על מנת להכיל את חלקי הרהיט ולעיתים מדובר ברהיטים גדולים שדורשים רכב הובלות מיוחד ולא סתם רכב פרטי ובמצב כזה, יש צורך להסתייע בשרותיה של חברת הובלות מקצועית.

מה כדאי לדעת על הובלת רהיטים?

בחירת חברת הובלות לרהיטים בכלל ולרהיטים חדשים בפרט, אינה דבר של מה בכך. תשאלו מדוע? ובכן, זה די מובן. שינוע רהיטים דורשים מומחיות – יש צורך בחברה שמתמחה בהובלת רהיטים ומחזיקה בין שורותיה פועלים שעובדים בצורה אחראית, כזו שלא תהרוס את הרהיטים בזמן השינוע מהחנות אל הרכב או מהרכב אל הבית.

כמו כן, בעת העברת רהיטים ממקום למקום, יש צורך לארוז אותם בצורה נכונה ומוגנת על מנת שלא יקבלו "מכות" ושריטות במהלך הנסיעה. מלבד זאת, כדאי מאוד לבחור בחברת הובלות שבה הפועלים מבינים קצת בהרכבת רהיטים ויכולים להרכיב את הרהיט בבית לאחר שהם מביאים אותו מרכב ההובלות.

מה כדאי לדעת על הובלת רהיטים?

הובלת רהיטים הינה חוויה שאנשים נאלצים לעבור מספר פעמים במהלך החיים – אם זה בשל מעבר בין דירות שכורות ואם מדובר במכירת דירה ורכישת אחרת תחתיה. הרהיטים – לעומת זאת, לא תמיד מוחלפים בזמן מעבר הדירה ואמורים לשמש את בעליהם גם בדירה החדשה. ובדיוק לכן, יש צורך לשים דגש מיוחד על אריזה נכונה של הרהיטים וקיבוע בתוך הרכב בכל מהלך הנסיעה.

את הרהיטים יש לעטוף במספר שכבות של ניילון כדי למנוע שריטות ושברים, בפינות הריהוט מומלץ להדביק שכבות של ניילון פצפצים או ספוגים וכמובן להקפיד שהספות, המיטות ומוצרי החשמל יהיו מחוברים וקשורים על ידי חגורות שימנעו מהם לנוע במהלך הדרך.

הובלות מומחים = רהיטים מוגנים

חברת הובלות מקצועית יכולה להבטיח ללקוחותיה כי הרהיטים שלהם יגיעו אל היעד בשלום. ומדוע? חברת הובלות בעלת וותק בתחום, מכירה כבר את סוגי הרהיטים השונים וכיצד יש לארוז כל אחד מהם. הם יודעים על מה חשוב לשים דגש בעת האריזה, באיזה סדר כדאי למקם את החפצים בתוך רכב ההובלות על מנת שלא יזוזו במהלך הנסיעה ומכירים היטב את אפשרויות הקיבוע השונים שימנעו מהרהיטים ליפול אחד על השני, להישבר או להיהרס.

חשוב לזכור כי כאשר מבצעים בחירה מושכלת של חברת הובלות לרהיטים, ניתן למנוע הרבה כאבי לב בעת אריזת הרהיטים, בזמן השינוע את רכב ההובלה וכמובן להבטיח שהכול יגיע בשלום הביתה.