כסאות אוכל טרנדיים

כשבוחרים פינת אוכל, הדבר הראשון שבדרך כלל נשים לב אליו הוא השולחן. אנחנו נבחן היטב את איכות חומרי הגלם שלו, נשים לב לבחירת הצבע, ונבדוק את מידת נוחות השימוש בו. אך שימו לב! הכיסאות המקיפים את השולחן לא פחות חשובים. הכיסאות צריכים להיות כמובן נוחים לישיבה, אך מלבד זאת עליהם להתאים לסגנון העיצוב הקיים ולהשלים אותו. כדי לעזור לכם לבחור, הרכבנו מדריך קצר המפרט את הדגמים הטרנדיים המשלבים באופן אידאלי בין נוחות לבין יופי.

נוחות קלאסית

הרצון לחדש ולהרכיב עיצובים מקוריים ומרגשים, יוצר לפעמים דגמים אסתטיים להפליא אך לא תמיד הם נוחים או פרקטיים. לכן, אין זה מפתיע שאחד הדגמים שממשיכים להיות טרנדיים גם היום, הוא הדגם הקלאסי והאהוב. כיסא מעץ בשילוב של ריפוד איכותי תמיד יהיה בחירה בטוחה וטובה, והכי חשוב – זה יהיה כיסא שנוח ונעים לשבת עליו. ברהיטי קיבוץ השלושה ניתן לבחור את סוג הריפוד, את הצבע שלו, ואפילו את עיצוב הרגליים של הכיסא. כך תהיה אפשרות לקחת את הדגם הקלאסי ולהתאים אותו לסגנון שלכם.

קווים עגולים וזורמים

יש משהו מאוד מרגיע ברהיטי עץ בעלי קווים מעוגלים. זהו טרנד  שתמיד אקטואלי, גם היום כסאות אוכל בעלי משענת גב מעוגלת נחשבים לדגם מבוקש מאוד. כסאות מסוג זה יכולים להשתלב נהדר דווקא עם שולחן אוכל המורכב מקווים ישרים – הקווים הזורמים של הכיסאות מאפשרים "לשבור" מעט את המראה הסטנדרטי של שולחן האוכל, וכך יוצרים מראה רך ומסקרן יותר. כדי להבטיח שגם הישיבה על הכיסא תהיה רכה ומפנקת, כדאי לבחור בדגם העשוי עץ איכותי ולהתאים לו ריפוד בגוון המתאים לגווני הבית.

שחור ולבן

ניגודים תמיד מצליחים לעורר עניין, ואחד מהחיבורים הקלאסיים והמצליחים ביותר, הוא הצימוד שחור ללבן. צבעים אלו יכולים להתאים במיוחד בבתים המעוצבים בסגנון מודרני, והם ייראו מעולה עם שולחן אוכל מעץ, שולחן זכוכית או מתכת. שימו לב, כי גם במקרה זה, יש לכם אפשרות "לשחק" מעט עם הצבעים. תוכלו לדוגמה לבחור כסאות אוכל בעלי רגליים לבנות וריפוד שחור, אך אפשר גם לשלב בין כיסאות שחורים לבין כיסאות לבנים וכך לשבור את האחידות וליצור מראה מגוון יותר.

ריפוד איכותי ורגליים ממתכת

כסאות אוכל מעץ נחשבים עדיין לבחירה הבטוחה, אך כיום יש גם אפשרויות אחרות ומרגשות. אם בעבר חששו מעט מהשימוש במתכת עבור כסאות אוכל, היום מדובר באחד הטרנדים הפופולריים ביותר. גם כאן, מוקד המשיכה הוא הניגוד – המתכת הקרה שבולטת במיוחד כאשר מצרפים אליה את הרכות המלאה של הריפוד. כיסא מסוג זה יכול להשתלב כמעט בכל סגנון עיצוב, אך חשוב מאוד לשים לב לאיכות חומרי הגלם, ולבחור במותג מוכר שישמור על המראה המרשים שלו לאורך שנים.

עכשיו שמתחילים להרגיש את החזרה לשגרה לאחר הקורונה, אנחנו מזמינים אתכם לסניפי רהיטי קיבוץ השלושה הפזורים בכל רחבי הארץ ליהנות ממחירים אטרקטיביים וריהוט איכותי!