רכשתם בית פרטי? ככה תרהטו את מרחב המגורים החדש

בית פרטי עם חצר הוא התגשמות כול החלומות! בעיקר חלומות של ישראלים. זאת משום שהקושי ברכישת בית פרטי בישראל, ניכר עד מאד. במידה והצלחתם להגשים את החלום של בית פרטי עם חצר פרטית וגדר לבנה – הרי שכעת דרושים רהיטים ומוצרים שיספקו לכם את איכות החיים אותה רציתם להשיג.

בתוך המבנה הפרטי כמו גם במרחב החיצוני – דרוש ריהוט איכותי וחפצים שיספקו נוחות, יעילות ויופי, בעוד שבעולם צרכנות ענק עם אפשרויות בלתי נגמרות – לא תמיד קל למצוא את הריהוט המתאים. אז כיצד מרהטים את המרחב? הנה מספר טיפים טובים:

העניקו תשומת לב למרחב החיצוני

אם תרצו שבחצר שלכם יהיה מטבח חיצוני מפואר, הצטיידו במשטחים מתאימים לעבודה. עבור עיצוב ויצירת מטבח אלגנטי לחצר בחרו גריל גז איכותי לצליית בשר או ירקות. מנגל גז טוב הוא כזה שמתאים למידות במקום המיועד לו, יש לו מבערים מנירוסטה או מיציקה, הוא עוצמתי במיוחד ומצויד בטכנולוגיה חדישה וכמובן מגיע עם אחריות מטעם היבואן. צרו סביב המטבח אווירה מזמינה עם ריהוט גן איכותי ונוח ופינות זולה אלגנטיות.

בחירת קונספט שיוביל את מראה הבית

כל מבנה, בין אם פרטי או ציבורי, גדול או קטן – דורש קונספט (רעיון) שיוביל את העיצוב ואת הבחירות שתבצעו בו. בכך ניתן למנוע ערבוביה של אלמנטים שאינם קשורים אחד בשני. לדוגמא: אם בחרתם בעיצוב מודרני ויוקרתי, אפשר לבחור לרהט את הבית עם מערכות ישיבה עשויות קטיפה או עור יוקרתי, שיעניקו זוהר ואלגנטיות במרחב. בחרו גם שטיחים אפגניים בעבודת יד ותמונות מודרניות גדולות וצבעוניות שיעניקו צבע למרחב.

בחירת ריהוט מרשים ונוח שניתן להזיז בקלות

אם בעבר, סלונים ופינות אוכל היו כבדים ומסורבלים רק משום שעוצבו בסגנון מלכותי או מודרני מעץ מלא – הרי שכיום ישנו דגש על בחירת מערכות ישיבה מתאימות ונוחות להזזה שמעוצבות נפלא, מבלי לפגום באיכות החומרים ובנראות של מערכות הישיבה. חברות ריהוט אשר מספקות רהיטים מעוצבים ויוקרתיים: שמות דגש על פונקציונאליות, התאמה אישית ועיצוב באיכות גבוהה. בכך אפשר למלא חלל של בית פרטי בריהוט עץ מלא איכותי, קל להזזה, פרקטי ואלגנטי במיוחד.

חשוב לדעת! גם כאן יש לבצע התאמה לצבעים שמאפיינים את המרחב, כמו גם לעיצוב הסופי של הבית ולדרך שבה הרהיטים יתכתבו עם הסגנון שבחרתם.

אל תזניחו את חדרי השינה

מי שיש לו בית פרטי, נוטה עקב עומס המטלות של הבנייה והעיצוב, להזניח מעט חדרים כמו חדרי שינה, חדרי טלוויזיה, חדר אורחים וחדרי ארונות. עם זאת, חשוב שבכול פינה או חלל אחסון בבית ישרור סדר והרמוניה בעיצוב. בחרו מיטות זוגיות אלגנטיות בעיצוב יוקרתי תוך בחירת מזרנים אורטופדית ואיכותיים. מיטות עשויות קטיפה למשל, עשו בשנים האחרונות קאמבק רציני שמקנה עושר לריהוט. פינות אוכל דמויות שיש בשילוב רגלי ברזל  יתאמו לעיצוב המלכותי המודרני וגם עבור עיצוב בסגנון תעשייתי. אל תשכחו לבחור כלי מיטה וכלי טקסטיל יפים ועשירים, כמו וילונות, שטיחים ומצעים שילוו את חדרי השינה ושאר המרחבים ברוך.

מלבד בחירת ריהוט וציוד לבית פרטי על פי פרקטיות לעיצוב, חשוב לקבל אחריות על כול מכשיר או מוצר ולדאוג כי תקבלו תעודת אחריות ושירותי תיקונים. בהצלחה!