הטרנדים והעיצובים בתחום הריהוט לשנת 2020

כולנו מעצבים. זה יכול להיות צעיר שגר בשכירות בדירה צנועה, אך לטווח ארוך, אשר רוצה שהיא תראה נעימה למגורים וסימפתית לחברים. זה יכול להיות זוג המרהט דירה חדשה ושם לב לכל פרט שנרכש עבורה. ריהוט הוא גם פריט בסיסי והכרחי לחיי היום יום וגם אלמנט עיצובי מרכזי כל כך, שכולנו הופכים בזכותו עם השנים ל"מעצבי פנים" חובבים. שולחנות, כיסאות, ספות – הבחירה והמיקום שלהם מהווים אפשרות לעצב מחדש את הבית, מה שהופך אצל "המשקיענים" לאמנות. אז בכדי שתישארו בעניינים, אלה כמה טרנדים עיצוביים לשנת 2020:

ריהוט בהתאמה אישית

ראשית, נדגיש את החשיבות של ריהוט בהתאמה אישית. התאמת עיצוב הריהוט לטעם אישי ללא פשרות, מבטיחה את מיצוי ההשקעה בו, בין אם מדובר בארון, פינות אוכל או סלון. מוצרים אלה, גם כאשר אינם יקרים במיוחד, עולים לא מעט באופן מצטבר לאורך זמן כשמרהטים בבת אחת דירה חדשה. כך שכדאי להשקיע עוד מעט ממשאבי הזמן והתקציב ולהבטיח החזר השקעה אופטימלי. הן פונקציונלית בעזרת התאמה לצורכיכם, והן אסתטית בהתאמה לטעמכם. קל לעשות זאת כאשר פונים לספק רהיטים שהוא יצרן, דוגמת רהיטי קיבוץ השלושה שם תוכלו לקבל גם טיפים לעיצוב הבית.

ריהוט מבוסס מתכת

ריהוט עשוי מתכת, הוא פריט "קלאסי" המשלב עמידות ואלגנטיות. משמע – גם שימושי וגם יפה. העיצוב התעשייתי תמיד נשאר רלוונטי, חלקי המתכת יהיו לרוב צבועים בשחור, צבע אשר משתלב היטב עם צבעים אחרים, בעיצוב דירה אופייני.

ריהוט מעץ

לצד ריהוט המתכת, עוד מגמה קלאסית אם כי "טבעית" יותר, היא שימוש בריהוט עץ. רהיטים אלה אף פעם לא יוצאים לגמרי מהאופנה, מאחר שהם משדרים חום, השקעה ואיכות. באופן מעניין, רהיטים אלה תורמים  בו זמנית ליצירת אווירה של פשטות.

חומרים נוספים להעשרה

ייתכן שרוב הריהוט בדירה בחלל מסוים בתוכה, יהיה מבוסס עץ או מתכת. אין זה אומר, שלא ניתן "לתבל" בסוגי חומרים אחרים, על צבעיהם ומרקמיהם המיוחדים. אלה יכולים להיות למשל  מגוון סוגי מתכת, כרום כציפוי מיוחד ואפילו פלסטיק וכמובן זכוכית למשל כפלטה של שולחן.

שילוב סגנונות

מעצבים עדיין מחבבים מאוד עירוב סגנונות. כך עולה מסקר שערכה חברת המסחר האלקטרוני 1stdibs, בקרב מאות מעצבים. גישה זו טובה גם לרוכש הריהוט הפרטי, אשר מעצב בעצמו. מאחר שבכל דירה ישנם חדרים נפרדים ואף חללים למטרות שונות, באותו החדר. לכן, לעתים הנסיבות עצמן, הן שמובילות לשימוש בעירוב סגנונות ריהוט. הסיכון בגישה זו הוא שייווצר "סלט ויזואלי" וכאן בהחלט נדרשת מידה גדולה מהרגיל של טעם טוב. 

מצאו עוד היום את סגנון הריהוט שאתם מחפשים, כולל עיצוב מותאם אישית, באחת מחנויות רשת רהיטי קיבוץ השלושה שבפריסה ארצית ועד אז אתם מוזמנים להתרשם מהמבחר באתרנו.