הטרנד החדש: ריהוט ממתכת

ריהוט עשוי מתכת חוזר אלינו מדי קיץ וכובש מקום של כבוד בסלון, במטבח ובחדרי השינה. זהו אחד הטרנדים המובילים בקיץ,  היותו עמיד, אופנתי ומעוצב באלגנטיות עם תוספות קלות – הופכת אותו לאחת הבחירות האהובות והמובילות על רבים. מהן המגמות החדשות בתחום? היכן נצפה לראות את הטרנד הלוהט ואיך מיישמים אותו באופן הכי טוב? 

השחור חוזר!

גימור שחור על מתכת נחשב לאחת המגמות הלוהטות בתחום הריהוט המתכתי. בארצות הברית הוא כבר מזמן כבש הלבבות, ובזמן האחרון עושה עליה גם לישראל. תוכלו לבחור את הגימור המיוחד הזה שישתלב בכיסאות הבר במטבח, שולחן לסלון (שולחן לקפה יהיה לוהט מתמיד!), כיסאות חדרי האוכל, שידות מדליקות ומעוצבות ולמעשה – בכל מקום שתרצו! ריהוט מתכת צבוע בשחור משתלב באופן מושלם בחלל ומעניק לכם הזדמנות לשחק עם יתר האלמנטים בו – להוסיף צבעי ריפוד צבעוניים, לשלב מתכות בגוונים אחרים בפריטים דקורטיביים או ברהיטים נוספים ועוד.

גולדן רוז חולף מן העולם

הגוון הזהוב – ורוד המדהים שפיאר את התכשיטים, הרהיטים ופריטי הנוי שלנו צפוי לעבור מעט מן העולם, אך למרות העצב שהדבר עשוי לגרום – יש לא מעט גוונים מדליקים אחרים שצפויים להחליף אותו, והאמת היא שהם אפילו נחשבים לנועזים יותר. כרום, פליז, מתכת בגוון שחור (כפי שכבר הזכרנו…) ואפילו אדום. מתחשק לכם לקפוץ על העגלה הטרנדית? לפני שתעשו זאת ותחליפו את הריהוט הנוכחי הגולדן-רוזי שלכם, תוכלו גם פשוט לצבוע מחדש בסגנון DIY את הרהיטים הנוכחיים שלכם – ואם לא, אז ריהוט חדש כמו שולחנות סלון תוצרת רהיטי קיבוץ השלושה יכול להיות הפתרון שלכם.