כל הסיבות לרכוש רהיטים בחנות פיזית- ולא אונליין

אם שאלתם את עצמכם מה ההבדל בין קניית רהיטים בחנות פיזית לבין קניית רהיטים אונליין. התשובה לכך די ברורה: חנות מסחר אלקטרונית נמצאת במרחב הדיגיטלי-וירטואלי בעוד שחנות פיזית ממוקמת "בעולם האמיתי". שתיהן אומנם חנויות שמוכרות רהיטים, אבל מעבר לכך יש ביניהן המון הבדלים, הבדלים שישפיעו ומשפיעים על חוויית הקניה במידה משמעותית.

אין חכם כבעל ניסיון

קניית רהיטים היא אינה עניין של מה בכך. הרהיטים צריכים לשמש אתכם על בסיס קבוע ויומיומי. יותר מכך עליהם לגלות עמידות גבוהה לאורך השנים. לכן כדי לדעת שהכורסאות נוחות לכם, שאתם קונים שולחן אוכל בדיוק בגובה ובגודל המתאים, שהריפודים של הכיסאות נעימים למגע ולכן עליכם להתנסות טרם הקנייה. לחנות אונליין אין אולמות תצוגה, אתם למעשה קונים חתול בשק. בחנות פיזית אתם יכולים "לבדוק את הסחורה", להרגיש, לגעת ולבחור את הרהיטים לאחר שניסיתם אותם.

אין טוב ממראה עיניים

התמונות באינטרנט עשויות להיות מעט מטעות. הצבעים של הרהיטים יכולים להיות כהים או בהירים יותר, הכורסאות יכולות להיות בגודל שונה מזה המצולם בתמונה, גם שולחן אוכל יכול להיראות שונה באתר ובמציאות. תמונות מצולמות שונות בפרופורציות שלהן מהדבר האמיתי, לכן כאשר מדובר בקניית רהיטים אין טוב ממראה עיניים. ביקור בחנות הפיזית מלא ביתרונות, אתם יכולים לראות במו עיניכם את הרהיטים המועדפים עליכם, להתרשם מהצבע והגודל שלהם, לראות שאין עליהם שום פגם או בלאי ולהבין את הפרופורציות שלהם בהתאמה לבית.

בניגוד לרכישת מוצרי חשמל – שלמעשה רק בוחרים את האתר הכי זול כי כל מוצרי החשמל הם אותו דבר – כי למעשה בוחרים דגם ואז קונים באתר כמו lastprice או זאפ או כל אתר אחר… כשקונים רהיטים אין 2 חנויות שמוכרות את אותה הספה או אותו השולחן. כי כל אחד מייצר לפי הדגמים שלו.

שירות אישי וליווי מקצועי

דבר נוסף שיש בחנות הפיזית ואין בחנות אונליין הוא צוות מקצועי שזמין עבורכם ויכול להמליץ לכם על הרהיטים המתאימים לצרכים שלכם. בחנות אונליין ישנה תמיכה טכנית אך לרוב זה אתם מול המסך, מבצעים קניות בלחיצת מקש. בחנות אתם יכולים לגשת למוכרים מיומנים, להתייעץ איתם, לערוך איתם משא ומתן על המחיר (ואולי אפילו להצליח) וליהנות מהיחס האישי והליווי המקצועי שלאדם אמיתי, ולא נציג שירות וירטואלי, יש להציע. כמו כן הידע המקצועי של איש שירות מיומן ובקיא בעל ערך רב.

הרהיטים מגיעים אליכם הביתה

כאשר אתם מגיעים לסניף של חנות רהיטים הקרוב למקום מגוריכם ובוחרים את פריטי הריהוט הנחוצים לכם, רוב הסיכויים שהרהיטים יגיעו אתכם הביתה באותו היום. כך לא תצטרכו לחכות עד לבוא המשלוח, כמו שקורה בקנייה אונליין, אלא תוכלו לבוא על סיפוקכם כבר ביום הקניות. ישנם מוצרים כמו כורסאות או שולחן אוכל שמגיעים כיחידה אחת לכן אם תרצו לקחת אותם אתכם, תצטרכו רק להתארגן עם רכב מתאים. לעומתם, ישנם מוצרים שמגיעים מפורקים ואפשר להרכיב אותם בבית או להזמין שירות מתקין. לכאן או לכאן, לא תצטרכו לחכות כל כך הרבה זמן, כמו שהייתם מחכים אילו הזמנתם רהיטים אונליין, וגם זהו יתרון משמעותי.