מצעי במבוק לשינה טובה יותר

שוק הבדים האסייתי תמיד היה יוקרתי ומשפיע, עוד מימי מרקו פולו ודרך המשי היו ידועים הבדים המיוצרים באסיה באיכותם ובתכונות הטובות המאופיינות בהן. בעבר הלהיט החם ביותר שהגיע מהמזרח היו בדי משי מפנקים ונעימים אך אלינו לארץ הטרנד הזה לא הצליח לחדור בצורה טובה בגלל מחירו היקר מאוד והעובדה כי בד המשי לא נושם בצורה מיטבית ולכן לא מתיישב בצורה טובה עם החום הישראלי.

לאחרונה העולם החל לפתח אובססיביות סביב סוג אחר של בדים המיוצרים במזרח הרחוק אך בניגוד למשי מצעי הבמבוק שנכנסים כיום לשוק הישראלי עומדים להישאר עמנו לאורך זמן רב בזכות העובדה כי המחיר שלהם לא יקר באופן משמעותי ממצעי כותנה (בממוצע בד במבוק יעלה בין 15-10% יותר מבד העשוי כותנה) אך יותר מכך בעקבות העובדה כי התכונות של הבמבוק טובות מדי מכדי לוותר עליהן.

מה מיוחד במצעי במבוק שהופך אותם ללהיט שכזה?

הכותנה (על כל סוגיה: אורגנית, מצרית, ג'רסי ועוד) היא כבר בת בית בכל דירה ובית בישראל, אנו צופים כי בעתיד הלא רחוק גם מצעי הבמבוק יהפכו להיות חלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית ובכדי שתבינו מדוע אתם חייבים לעטוף את מיטתכם במצעי במבוק ריכזנו בעבורכם את התכונות הבולטות והמיוחדות ביותר של בדי הבמבוק:

  • 100% אורגני – גידולי במבוק לא צריכים מגע ידי אדם, לא דורש השקיה חיצונית ולא צריך דישון על מנת לחזור לגודלו המקורי לאחר קצירתו.
  • רכות – הסימן המסחרי של בדי הבמבוק הוא הרכות המלטפת שלהם המזכירה יותר משי מאשר כותנה.
  • שמירה על הטמפרטורה- בזכות המבנה הייחודי של הבמבוק והעובדה כי התא שלו בנוי כצינור חלול נוצרת שכבת אוויר המבודדת למעשה את הגוף מהבד ובכך מאפשרת לגוף לנשום ולשמור על טמפרטורה נעימה הן בקיץ והן בחורף.
  • מתייבש מהר – במידה ואתם סובלים מהזעת יתר בלילה או אם ילדכם סובל מדליפת שתן לילית אז העובדה כי הבמבוק מתייבש מהר יותר מכותנה רגילה היא עובדה חשובה בעבורכם.
  • ספיגה מוגברת- עוד באותו התחום של הסיבה הקודמת, בדי הבמבוק מאופיינים ביכולתם לספוג עד 60% יותר מבדים אחרים.
  • היפואלרגני – לבמבוק ישנו רכיב ייחודי הקיים בתוכו שלמעשה נלחם בבקטריות ומזיקים ולא מאפשר להם להתפתח ולהתבסס בתוך הבד מה שמסייע לאנשים הסובלים מאלרגיות לישון בצורה רגועה במיטה הזוגית שלהם ולדעת כי לא יקומו עם תגובה אלרגית, גירויים בעור או דלקות של העור.

האם יש חשיבות למקום ממנו רוכשים מצעים?

באופן עקרוני לא אמורה להיות חשיבות או הבדל בין מצעי במבוק של חברות שונות, מה שחשוב לוודא כאשר רוכשים מצעי במבוק הוא מי מייצר את המוצר, היכן גדל הבמבוק ומעל הכול חשוב מאוד לוודא כי המגדל והייצרן עומדים בתווי התקן של גידולי הבמבוק.

אומנם גם מגדל לא מורשה יכול לספק לכם מצעים נעימים ואיכותיים אך הבחירה במוצר אשר הוענק לו תו תקן מאפשרת לכם לילה שקט ורגוע ללא חשש שתקומו בבוקר ותגלו כי הבמבוק מעורבב עם עוד בדים אחרים אשר מבטלים למעשה את התכונות הטובות של הבמבוק.

אנו ממליצים לכם לבדוק לפני הרכישה את החנויות השונות באזור מגוריכם, כמו גם לקרוא ביקורות של אנשים אשר רכשו מצעים מאותה החנות על מנת לוודא כי אכן המוצר שאתם רוכשים יעניק לכם את הרכות, השלווה והאיכות הבלתי מתפשרת של בדי במבוק אותנטיים ואיכותיים.