עיצוב הסביבה והאווירה בבית עם רהיטים מתאימים

שמירה על איזון מתאים תוביל להשפעה הרצויה

במידה ואתם מעוניינים לשנות את עיצוב הפנים של הדירה שלכם או הבית,  חכו רגע עם שבירת הקירות. במקום לשבור את הקירות, עשו שימוש נכון ברהיטים על מנת לחולל את השינוי הרצוי. באמצעות הרהיטים בבית ניתן לקבל את האווירה המתאימה וליהנות ממראה נפלא והדבר כבר מורגש בעת הכניסה לבית.

ריהוט מתאים מאפשר לחוש כיצד החדרים השונים מתחברים ויוצרים את האווירה הרצויה. במסגרת הליך עיצוב הבית באמצעות הריהוט יש להביא בחשבון את נושא האיזון- חשוב ביותר להעניק משמעות למשקל החזותי של האביזרים.

ניתן להבחין באיזון רשמי בו החלל מחולק בצורה שווה לשני צדדים המשקפים זה את זה. כך למשל קיימת אפשרות להציב שני כיסאות  משני צידי השולחן על מנת לייצור את האיזון המבוקש.  מדובר באיזון קל להשגה באמצעות אלמנטים של ריהוט החוזר על עצמו. עם זאת, אי הקפדה על האיזון עשויה לייצור מראה שאינו מעניין במיוחד.  יתרה מזאת, קיימת חשיבות רבה גם  למשקל הריהוט-  המשקל החזותי , הצורה , והצבע – כל אלו צריכים להיות מאוזנים וניתנים לעיצוב בצורה מעניינת וייחודית.

נוסף על כך, יש חשיבות להשקיע במיקוד מרכזי של הריהוט- איזון יכול להיות מושג גם באמצעות מיקוד של הריהוט המקרין כלפי חוץ. כך לדוגמא שולחן אוכל הכולל כסאות מסודרים מסביב תוך התאמת הצורה והצבע.

באמצעות הדגשת הריהוט ניתן לייצור את האווירה המתאימה

הידעתם? גם הריהוט בבית מעניק קצב מיוחד וניתן לעשות בו שימוש באמצעות יצירת דפוסי חזרה תוך יצירת עניין ויזואלי. באמצעות צבע מעניין או צורה זהה ניתן לייצור את האווירה המתאימה. המטרה של העיצוב היא לגרום לאנשים המבקרים בבית להתבונן היטב בריהוט ולהתרשם רבות.

את הקצב הייחודי אפשר להשיג באמצעות שימוש בצבע הכריות או באמצעות ציור מיוחד.  כל ריהוט בבית צריך לקבל את תשומת הלב הייחודית לו ללא כל תחושת שעמום. למעשה, הריהוט צריך להיות הקו המחבר בין כל החללים השונים בבית. באמצעות נקודות של סידור רהיטים ניתן  להדגיש אלמנטים שונים בבית.

חשיבות עיצוב פנים

הבית זה המקום החשוב לנו ביותר, הפינה האינטימית שלנו ולכן קיימת חשיבות רבה להשקיע בו לא מעט באמצעות ריהוט מיוחד. הבית זה המקום בו אנו מרגישים בנוח ולכן חשוב לשדר את אותה התחושה לאורחים. באמצעות עיצוב בית על ידי ריהוט שונה ומיוחד ניתן לייצור תחושה מענינת אשר תוביל את האורחים לביקור מסקרן. אם אתם לא יודעים כיצד להעביר את המחשבות והתחושות שלכם מהדף אל המציאות, הרי מעורבות של מעצב פנים דרושה כאן. סיוע מטעם מעצב פנים יסייע לכם לארגן את המחשבות והרצונות באשר לעיצוב הבית שלכם ולהשיג את התוצאה הרצויה.