כך תעצבו משרד משגע

מעוניינים לחדש ולשדרג את עיצוב המשרד שלכם? בין אם אתם עובדים מהבית ובין אם יש לכם משרד עליכם לדאוג לעיצוב מקורי וייחודי המשקף את ערכי וחזון העסק, ומעביר מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה. לעיצוב המשרד תפקיד מרכזי וחשוב בהצלחת העסק שלכם, לכן כדאי להשקיע זמן, מחשבה וכסף בתכנון ובעיצוב המשרד שלכם, כך תיהנו מאווירה נעימה במשרד, משביעות רצון של העובדים ומרושם טוב על הלקוחות המבקרים בעסק.

בחירת קונספט מרכזי לעיצוב המשרד

תכנון משרדים מתחיל בגיבוש קונספט מרכזי לעיצוב חללי המשרד וסביבת העבודה. כיום, בעידן המחשב, מעצבי פנים ואדריכלים מציעים הדמיה ממוחשבת של המשרד המעוצב, כך הלקוח יכול להתרשם מהעיצוב עוד לפני השיפוץ, בחירת ריהוט משרדי ועיצוב סביבות העבודה וחדר הישיבות.

שילוב מושלם בין צרכים יומיומיים וחלומות עיצוביים

בכל פרויקט עיצוב משרד יש לשלב באופן מושלם בין הצרכים היומיומיים של צוות העובדים והמנהלים בעסק לבין קונספט העיצוב והחלומות של הלקוח. זו אינה משימה פשוטה, לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים. חברה מקצועית מספקת פתרונות מותאמים אישית ללקוחותיה, צוות החברה מציע קונספט מקורי לעיצוב ייחודי ומרהיב של משרד משגע, בדיוק כפי שהלקוח חלם.

יש מגוון סגנונות עיצוב, למשל עיצוב רטרו שחזר לאופנה בשנים האחרונות, עיצוב מודרני, אורבני, תעשייתי, כפרי ועוד. במשרדים רבים בוחרים כיום בעיצוב חם ומקורי המדמה אווירה ביתית במקום העבודה. חשוב לזכור כי עובדים מבלים שעות ארוכות מדי יום במשרד, והאווירה הביתית חמימה יותר ומשפרת את מצב רוחם ואת פריון עבודתם.

עיצוב משגע הגורם לבאזז גדול

כל העובדים מעוניינים לעבוד במשרד מעוצב המציע אווירה ייחודית ומלהיבה, כדאי לדעת כי עיצוב משגע הופך את המשרד למקום עליה לרגל ורבים מדברים על העיצוב המקורי והמלהיב. אם בעבר הלא רחוק היה מקובל לעצב משרדים בסגנון מעט שמרני ומאופק, כיום המעצבים זוכים ליד חופשית והם מגשימים את החלומות הפרועים ביותר של בעלי המשרדים, עם זאת זהו משרד פונקציונלי לכל דבר, המאפשר לעובדים לעבוד בנוחות ולספק שירות טוב יותר ללקוחות.

תכנון וחלוקה נכונה של חללי המשרד

עיצוב משרד משגע מתחיל בתכנון קפדני לפרטי פרטים, יש להחליט על חלוקה נכונה של חלל המשרד כדי לקבוע היכן תמוקם פינת ההמתנה, איפה להציב את דלפק הקבלה, כיצד למקם את שולחנות העבודה, ואיפה למקם את המטבחון, חדר הישיבות, משרד מנכ"ל וכדומה.

לאחר תכנון המשרד יש לבחור גוונים לקירות, פריטי נוי, אריחי ריצוף וחיפוי ובמקביל להזמין ריהוט משרדי איכותי המותאם לגוונים הנבחרים, לעיצוב הכללי, לצורת העבודה ולמאפייני העובדים. מומלץ להקפיד על הרמוניה עיצובית במשרד, חשוב לזכור כי העיצוב המקורי והמשגע נועד לא רק לתפוס את העין ולהרשים את המבקרים בעסק, אלא גם להעביר מסרים שיווקיים, לשפר את המוטיבציה של העובדים, להניע את הלקוחות המגיעים למשרד לבצע פעולה מסוימת ולשקף את חזון החברה וערכיה.

אזורים אינטימיים ופרטיים במשרד

אם החלטתם להשקיע במשרד וברצונכם להגיע לעיצוב מקורי ומשגע, כדאי לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתכנון משרדים מודרניים בעיצוב ייחודי. חשוב להתרשם מעבודות קודמות של החברה כדי לקבל החלטה נכונה, ומומלץ לקחת חלק פעיל בכל שלבי התכנון.

מומלץ לתכנן במשרד שלכם מקומות פרטיים המציעים אווירה אינטימית לצורך פגישה עם לקוחות וספקים, וכמקום למפגשי סיעור מוחות ולמנוחה. כך למשל ניתן להציב קרוואן במרכז המשרד המשקף אווירה של חופשה ויצירתיות, ובתוכו מתכננים חדר ישיבות אינטימי. כמו כן, חשוב להשתמש בצבעים ססגוניים, בהתאם לגווני המותג, סוג העיסוק ובהתאמה למסר השיווקי שמעוניינים להעביר.