5 פריטי עיצוב לבית שיתאימו גם לעיצוב המשרד

כניסה למשרד חדש היא סיבה לחגיגה, מדובר בהתחלה חדשה אשר טומנת בחובה תקוות וציפיות להצלחה ומימוש. בעוד אתם פוסעים את צעדיכם הראשונים במשרד, הרי שאחד ההיבטים החשובים שיש להקדיש לו מחשבה הוא עיצוב המשרד שהינו חלל העבודה והבית השני שלכם. התאמת הקו והסגנון העיצובי של המשרד אמורה ליצור אווירה נעימה לעובדים וללקוחות ולכן היא בעלת חשיבות רבה על העסק שלכם ועל המתארחים בו. עיצוב נכון ושילוב של ריהוט איכותי, שימושי ובעל סטייל, יצור סביבת עבודה נעימה ומזמינה מה שעשוי לשפר את יעילות עבודתכם בדרך להצלחה.

ריהוט מעוצב – כשאיכות, נוחות וסטייל נפגשים

ריהוט מעוצב למשרד, נועד על מנת ליצור את הרושם המועדף עליכם ולהיות מותאם לאופי העסק ולתחום העיסוק. הסגנון העיצובי יכול להיות שמרני, חדשני, קלאסי, אלגנטי או נועז. איכות הריהוט חייבת להיות ברמה גבוהה, לייצר רושם של רצינות ולספק עמידות לאורך זמן. חשוב לבחור בריהוט אשר מתאים לגודל החלל ומספק שימוש נוח לעובדים. נוסף על כך, מומלץ לשלב פתרונות אחסון יעילים אשר יאפשרו לכם שליטה, ארגון וסדר. יצירת סביבת עבודה ארגונומית הינה בעלת חשיבות רבה ותורמת לבריאות העובדים אשר יושבים שעות רבות מול המסכים.

להלן פריטי ריהוט אשר יכולים לשמש לעיצוב הבית אך גם כפריטי ריהוט משרדי מעוצב, במידה ואתם רוצים שעובדי המשרד ירגישו "כמו בבית".

ריהוט משולב לבית ולמשרד

ישנם פריטי ריהוט אשר מוכרים לכולנו מהבית הפרטי ואשר יכולים להשתלב היטב גם במשרד ולהעניק לסביבת העבודה תחושה חמימה, ביתית, מוגנת ומוכרת:

  • כורסאות בד או עור יכולות להשתלב היטב במשרד ובסביבת העבודה. בין אם לאורחים וללקוחות ובין אם למנהלים. יצירת פינת ישיבה איכותית המשדרת נוחות ונינוחות הינה משתלמת ובעלת ערך מוסף למבקרים במשרד. כורסאות איכותיות מבית רהיטי קיבוץ השלושה כוללות מגגון דגמים ועיצובים מחומרי גלם איכותיים ובקווים קלאסיים וחדשניים.
  • ספות מעוצבות ומערכות ישיבה הן פריט הריהוט המרכזי בבית, שילוב ויצירה של פינת ישיבה איכותית, בעלת מראה מרשים וכזו המספקת נוחות מרבית, תעניק למשרד פן נוסף של רוגע, נוחות ויוקרה.
  • שולחנות סלון הן פריט ריהוט בעל השפעה רבה על הסגנון העיצובי של הבית וניתן לשלבם באופן מושלם בסביבת העבודה. שולחנות זכוכית או שולחנות עץ מספקים מענה לצורך שימושי וכן ערך מוסף עיצובי ואמירה שכולה סטייל ונוחות.
  • שידות מעוצבות ומזנונים הם פריטים קבועים בכל בית, ברוב המקרים הטלוויזיה שלנו מונחת לאחר כבוד על גביהם. אולם, מזנונים יכולים להוות פריט ריהוט יעיל גם למשרד. מזנון מעוצב העשוי מחומרי גלם איכותיים, יעניק מראה אלגנטי וכן יתרום לשמירה על סביבת עבודה מסודרת בזכות האפשרות להציב עליו פריטי קישוט ואלמנטים עיצוביים וכן לעשות בו שימוש לצרכי ארגון כגון סידור קלסרים, מכתבים, ניירת וכו'.
  • העידן המודרני מתאפיין בשעות עבודה ארוכות וממושכות וכן יש ליצור תנאים נוחים ומתאימים לשהות הארוכה במשרד. רובנו אוכלים את ארוחת הצהריים במשרד, הין אם אנחנו מביאים אוכל מוכן מהבית ובין אם יורדים להביא סנדוויץ' בטייק אוואיי מבית קפה סמוך למשרד. שילוב של פינת אוכל הכוללת שולחן אוכל מעוצב, תעניק לעובדים תחושה נעימה לאכול בצוותא וכן תיצור אווירה של קירבה ואינטימיות בין העובדים וזאת בשילוב של נוחות וסטייל.

רהיטי קיבוץ השלושה – אנו כאן לשירותכם!

רשת רהיטי קיבוץ השלושה גאה להוביל בתחום ייצור ושיווק ריהוט איכותי ואטרקטיבי בישראל. אנו מתמחים בהתאמת ריהוט לבית ולמשרד ומקפידים להתעדכן ולהתחדש בקולקציות מרהיבות בהתאם לטרנדים החמים בעולם הריהוט.