פתרונות אחסון לנעליים – כל מה שרציתם לדעת

מה החלק החשוב ביותר בבית? אם תשאלו אותנו, מדובר בארונות נעליים. רובנו משקיעים זמן רב בבחירת שולחנות לבית, בהתלבטות בין סוגי ריהוט שונים או בעיצוב מושלם לחדר ילדים. אבל דווקא לאביזר החשוב ביותר שמלווה אותנו בדרכנו מדי יום – הנעליים – אנו שוכחים על פי רוב להקדיש את תשומת הלב הראויה לו. אחסון נעליים הופך לצורך מרכזי בבית ככל שמספר בני המשפחה גדול יותר, ובהתאם לכך מספר זוגות הנעליים רב יותר. מעוניין לשים את מגפי הזמש האיכותיים שלך במקום שבו הכלב לא יוכל ללעוס אותם? היית רוצה למצוא מקום שבו נעלי העור השחורות שלך שמתאימות בדיוק לשמלה שקנית שלשום ישכנו בבטחה, מוגנים מכל רע? ישנם מגוון פתרונות אחסון שישנו את החיים שלכם מן הקצה אל הקצה בכל הנוגע לנעליים.

מארונות ועד קופסאות – המדריך השלם לאחסון נעליים

בכל הנוגע למקום בו אנו מאחסנים את הנעליים שלנו, יש מגוון רחב של אפשרויות מעולות: ארגזי אחסון מהסוג שניתן למקם מתחת למיטה בחדר השינה, ארונות נעליים מעוצבים ומרווחים במקומות ייעודיים בבית, במבואת הכניסה לבית או בחדרי הילדים הם דוגמה לסוג אחד של פתרון שרבים וטובים אימצו בשנים האחרונות. אלו מאתנו שמתגוררים בבית עם חצר יכולים לחבר לאחד הקירות החיצוניים מתלה נעליים חביב שעליו ניתן יהיה לתלות את הנעליים הפוכות כך שיוכלו להתייבש לאחר הליכה בגשם. היתרון במתקן כזה הוא כפול: אטרקטיבי וחמוד מצד אחד, ושומר על סדר ועל ניקיון הבית מצד שני. גם שידות מיוחדות לנעליים הן פיתרון שלא מעט אנשים מעדיפים.

אבל עזבו אתכם מפתרונות צנועים כמו קופסאות נעליים שמסתירים מתחת למיטה – ארונות נעליים הם הדבר האמיתי. בעיקר עם אתם סלבס. אצל כוכבת הפופ כריסטינה אגילרה, למשל, ארון הנעליים תופס קיר שלם ומציג מבחר מרשים, מפואר ומגוון למדי של נעליים מכל הסוגים והמינים. אצל מריה קארי, לעומת זאת, מדובר בכמה קירות ונדמה שכדאי לזמרת הנערצת לשקול לבנות בית שלם עבור נעליים.

אבל גם לאנשים מן היישוב יש צורך בארונות נעליים שיהיו פרקטיים, נוחים, נגישים, חסכוניים במקום ועם זאת מעוצבים באופן אסתטי, יוקרתי ומרשים שיגרום לכם לשמוח שקניתם אותם.

אז איפה תוכלו למצוא את ארונות הנעליים הטובים ביותר?

רהיטי קיבוץ השלושה – יופי, איכות ומקצועיות

במבחר הסניפים שלנו, הפזורים בכל רחבי הארץ, תוכלו למצוא מגוון רחב של רהיטים מכל הסוגים – מסלונים וחדרי שינה מעוצבים, דרך פינות אוכל יוקרתיות ועד עיצוב מסכי טלוויזיה. את הרהיטים שלנו אנו מייצרים בעצמנו בעבודת יד מחומרי הגלם המשובחים ביותר, מה שמבטיח את איכותם. הודות לכך שאנו מייצרים את המוצרים שלנו, אנו יכולים להבטיח ללקוחותינו עמידה בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, יוקרה ומקצועיות מצד אחד, ומחירים אטרקטיביים ונגישים מצד שני.

לפרטים נוספים התקשרו: 072-2788090