בלי לצאת מהמזגן – לקנות אקססוריז לבית באינטרנט

אחרי שבחרתם את הרהיטים מחברה מובילה, חזיתם בהם בתצוגה, הערכתם את האיכות, הגוונים ובצעתם הזמנה, הגיע שלב האקססוריז. הפריטים המשלימים שעושים הבדל גדול בהשגת האווירה המבוקשת בסביבת המגורים.
הבעיה היא שבתהליך עיצוב הבית הכה אינטנסיבי, תוך כדי המרתון של בחירת ואכלוס ריהוט המרחב ושדרוגו, לא תמיד יש זמן ואנרגיות לצאת למסעות שופינג נוספים בעקבות האקססוריז המבוקשים. בוודאי לא בשיא החום או בתקופה עמוסה בחיים.
הבשורות הטובות הן שקיימות היום דרכים אלטרנטיביות לקנייה פיזית בדמות אתרי אינטרנט מכירתיים החושפים בפניכם את המגוון הרחב, לפי סיווג קטגוריאלי נוח, ומעניקים לכם הזדמנות לבחור את הפריטים הנחוצים ואפילו ליהנות ממשלוח שלכם עד אליכם.

אבל לפני שיצאתם לקניות וירטואליות בעקבות אביזרים לבית, הכנו עבורכם מספר טיפים חיוניים. מדריך נבוכים לעולם המקוון של רכישת אביזרים.

דעו מה אתם מחפשים – יוצאים לדרך עם מידע מוקדם
ניתן לשוטט שעות ואף ימים ברשת, לעבור בין הפריטים ולא להחליט מה בוחרים. לפני שאתם פוצחים במסע קניות, החליטו מה חסר לכם.
הביטו בחלל או בהדמיות וראו אם יש פינות "ריקות" שהייתם רוצים לקשט, מוקדי עניין ספציפיים. למשל, בחרתם ספה וכעת דרושות לכם כריות להוסיף נגיעת צבע, הספה בגוון ירקרק ותרצו שהכריות יהיו כחולות על מנת ליצור השלמת גוונים.
גבשו לעצמכם רשימת קניות של אביזרים דרושים ופחות או יותר הצבע והסגנון המבוקשים ויהיה לכם קל יותר לאתר במנועי החיפוש כמו גוגל או במנועים הפנימיים של האתרים את מבוקשכם.
זכרו שהריהוט הדומיננטי לבית תופס מקום של כבוד בשטח ובוודאי תרצו לפנות את האזור על מנת להעניק לו את הפוקוס הנחשק.
בית שנראה כאילו יצא מקטלוג נשמר מסודר ומאורגן על ידי בחירת פתרונות אחסון וכיום אין צורך להסתיר את האחסון. ההפך הוא הנכון – האחסון יוצא לאור, גלוי ובולט ומסווה את הבלגן. בחרו פתרונות אחסון מעוצבים כמו סלים בניחוח כפרי לבית המבוסס על עיצוב מהטבע, קופסאות מתכתיות לבית בסגנון הייטקי, סולם אלון לתצוגה עליו ניתן לתלות למשל מגבות והוא בפני עצמו פריט מעניין לחדר רחצה בכל הסגנונות. חשבו גם על אופציה למתלים שונים, לתליית מעילים, כובעים בצורניות גיאומטרית מעניינת.

המידות קובעות – בדקו שהפריט עונה על מבוקשכם
למידה יש חשיבות רבה בבחירת פריטים מסוימים, כמו למשל, מראות. למראות יש אפקט משמעותי בחלל, הן משקפות פריטים, יוצרות תחושה של מרחב גדול יותר מכפי שהוא באמת, אוורירי ומואר. במיוחד אם מציבים מראות מול מקור אור. כמובן שחשוב להחליט על הגודל בהתאם למוקד בו תרצו לקבע את המראה – ניתן לתלות על קיר חשוף מראות בגדלים שונים שיוצרות ביחד קולאז' מראות מעניין או למקם מראה בקצה מסדרון על מנת להגדיל ולהאיר את האזור הצפוף.

אפקט המפרט הטכני – שימו לב לכל המאפיינים
בבחירת אקססוריז ניתן להתרשם באתרי האינטרנט השונים מהמפרט הטכני של כל פריט, שקריטי לבחירה הסופית. למשל – מאילו חומרים עשוי הפריט, במידה ואתם מחפשים עץ ייחודי או דווקא פריטים מלאכותיים, באילו צבעים מגיע הפריט – לעיתים ניתן לבחור מסקלה רחבה של צבעים וכמובן גלים – רוחב, גובה, לעיתים כמו בצנצנות מעוצבות – גם קוטר. התייחסו לעלות הכוללת לאחר שבחרתם את המאפיינים המותאמים, כי פריטים מעצים מסוימים או גדולים יותר מהבסיס עולים יותר.

לפני הרכישה, שימו לב לסוג המשלוח – איסוף עצמי, רשום או עד הבית / בית העסק, מבצעים שאסור לפספס וכדומה. הבית מחכה שתוסיפו לו את הטאץ' החסר…