5 טיפים של רהיטי קיבוץ השלושה לבחירת פרקט

לא בכל יום תבחרו פרקט וכאשר אתם רוצים לבחור אחד, אתם צריכים להיעזר במקצוענים. הנה כמה טיפים לבחירת פרקט מהמומחים ביותר, כי אנו ברהיטי קיבוץ השלושה רוצים שתבצעו את הקנייה הכי משתלמת ונכונה שיש.

לבחור מהמקום הנכון

השלב הראשון בדרך לבחירת פרקט נכונה היא לבחור אותו מהמקום הנכון. אין ספק שבחירת פרקטים למשרד, לחדר השינה, לסלון או לכל מקום אחר היא רגע מרגש שתרצו כבר שיהיה מאחוריכם אך יש לבצע סקר שוק ולהבין מי החברה הטובה ביותר. איך תדעו זאת? כדאי תמיד לבחון את הקטלוגים שלה ולבחור לפי רושם ראשוני, ואחרי הסינון הראשוני לבחור חברה מוכרת ומומלצת. ככל שלחברה יהיו יותר פרקטים להציע לכם המבחר המגוון והייעוץ המקצועי יובילו לבחירה מוצלחת יותר.

לאן הפרקט מיועד?

כדי לבחור פרקט בצורה נבונה יש להתאים אותו למקום שאליו הוא מיועד ולהתייחס למספר פרמטרים. ראשית, יש להתאים אותו לעיצוב. פרקטים למשרד יכולים להיות יוקרתיים יותר בעוד פרקט לחדר שינה יכול להיות מעט יותר חמים וביתי. כמו כן חשוב לזכור שיש להתאים אותו לעיצוב הקיים כי אם לא, לא תקבלו את ההרמוניה הנדרשת. חשוב לזכור כי הפרקט צריך להתאים גם בעמידותו לסוג המקום.

העמידות היא ערך חשוב

העמידות של הפרקט היא אולי התכונה החשובה ביותר שלו , כי גם אם תבחרו פרקט מעוצב במיוחד או פרקט זול במחיר משתלם, זה לא ישנה דבר כאשר הוא ייהרס אחרי כמה חודשים ספורים ואפילו כמה שנים. למשל, אם הפרקט מיועד לחדר שינה חשוב לזכור כי מיטה זוגית אינה רהיט קל והיא יכולה לפגוע בו בטווח הארוך, פרקט למקום שבו דורכים אנשים רבים חייב להיות עמיד יותר וכן הלאה. פרקט לבית יכול להיות פחות עמיד אך אם יש צורך בפרקט שנחשף לשמש יש צורך בפרקט עמיד יותר וכולה.

האם אתם רוצים להתקין חימום תת רצפתי?

העמידות של הפרקט נמדדת במגוון רחב של פרמטרים כאשר מעבר לעובדה שהוא צריך להיות חזק ומאסיבי לאורך זמן, הוא צריך להיות מותקן בשיקול דעת. יש פרטים שלא יכולים להעביר חום בצורה מוצלחת כך שאם אתם רוצים להתקין חימום תת רצפתי עליכם להתחשב בכך. כמו כן, מוטב להתקין חימום תת רצפתי ומיד לאחריו התקנת פרקט כדי לחסוך זמן וכסף.

לא בוחרים פרקט בלי אחריות

כמו שלא קונים סלון פינתי, פינות אוכל וכל רהיט או פריט אחר לבית בעל ערך רב ללא אחריות, כך אי אפשר לקנות פרקט בלי אחריות. אמנם לא מדובר על סלונים שיכולים להתלכלך בקלות או מיטה זוגית שיכולה להיחבל ולהישבר אך בכל זאת הפרקט יכול להיות עם שלל בעיות ולשם כך הסכם אחריות הכרחי. פרקט מאיתנו ברהיטי קיבוץ השלושה מגיע עם אחריות מלאה!