ארונות מעוצבים לחדר השינה

ריהוט לבית תמיד מציב אתגרים שמשלבים פרקטיקה עם אסתטיקה. רכישת רהיטים לבית מעוררת גם שאלות כלכליות הנוגעות למחיר. רבים סבורים שמכל הרהיטים ארונות הם הכי 'קשים לפיצוח'. הארון מגלם את האתגר המושלם. מדובר ביחידת האחסון הבסיסית של הבית, תגידו תחום ותגלו סוג של ארון התפור לפי מידותיו: בגדים, כלים, צעצועים, מסמכים, אמבטיה, נעליים.

יפה מבחוץ, נוח מבפנים

ארון הוא רהיט מתעתע. קבלו תיאור של ארון אידיאלי לחדר השינה, כלפי חוץ מצטנע בפינה, נחבא אל הקיר ועושה כל מאמץ להתמזג עם קווי המתאר של החדר; פתחו אותו וקיבלתם מופת של יעילות, מדפי עץ נעימים למגע, מגירות רכות ומתלה בגדים רחב ידיים וחלל אחסון עמוק וחמים.

ארונות חדרי שינה הם המקום בו אנו שומרים את הדברים שמגדירים אותנו יותר מכול – הבגדים שאנחנו לובשים. הארון הזה הוא המלתחה שלנו. לאופן בו החלל מאורגן בארון יש השפעה ישירה על הבגדים שלנו. מאחר שלכל אדם יש צרכים שונים באספקט הזה, הפתרון האולטימטיבי הוא ארונות בהתאמה אישית.

נותן נופך רומנטי לחדר

הדומיננטיות של הארונות בחדר השינה, הופכת אותם לאחד הגורמים המרכזיים בהגדרת העיצוב שמכתיב את האווירה בחדר. לכן ארונות מעוצבים לחדר השינה צריכים להיות גם בעלי גימור חיצוני שתורם להגברת האווירה הרומנטית בחדר.

כשבוחנים את קולקציות עיצוב ארונות 2018 של יצרנים מובילים, כמו למשל, רהיטי גבעת השלושה, אפשר לראות שבין הטרנדים הבולטים בארונות מעוצבים אפשר לראות שאגרונומיה ונוחות עומדת בראש סדר העדיפויות ולכן גם היום לא נפקד מקומו של ארון הזזה משום קולקציה וכמעט כל הארונות מצוידות במנגנון של פתיחה רכה.

אוהבים חדר ארונות

למרות ההשקעה הגדולה של מעצבי הארונות בתכנון ארונות מודרניים ואלגנטיים בעלי 'חתימה נמוכה' בחלל, יש אנשים שמעדיפים חדר שינה 'נקי' בלי 'הרעש בעיניים' שהארון מייצר. עבור אנשים כאלה חדר הארונות הוא הפתרון האידיאלי. חדר הארון הוא קונספט חדש יחסית בתרבות המגורים המקומית. הרעיון הוא להגדיר מרחב פרטי משותף לבני המשפחה שיפנה את הארונות מחדרי השינה והמגורים. חדר הארונות מתפקד גם כחדר הלבשה ואצל העצלנים גם למחסן לכביסה מלוכלכת.

ארונות מעוצבים בהתאמה אישית

ההמלצה שלנו היא ללכת על הפתרון שעונה על כמה שיותר צרכים ספציפיים שלכם. כאשר זו הגישה בבחירה של ארונות מעוצבים לחדר השינה, ביחס לחלופות שהוצגו אנחנו רושמים העדפה ברורה לארונות מעוצבים בהתאמה אישית. אתם נותנים את האינפוט המדויק על הגודל בהתאם לתכנון האידיאלי של חדר השינה שלכם, בוחרים את סדר ויחס המדפים והמגירות, צבע, עיצוב וטקסטורה – כך שהתוצאה הסופית יוצאת בדיוק – אבל בדיוק כמו שרציתם. לפרטים נוספים על ארונות מעוצבים בהתאמה אישית, חפשו אצל יצרני הרהיטים המובילים כמו 'רהיטי גבעת השלושה'.