ריהוט ביתי למשרד שלכם

עולם העבודה שינה את פניו באופן משמעותי בשנים האחרונות. החידושים הטכנולוגיים אפשרו לרבים לעבוד מהבית בנוחות מרבית. אלא שגם עבודה במסגרת הביתית היא עדיין עבודה, ועל כן יש צורך בהקמה של פינת עבודה. פינת העבודה צריכה מצד אחד ליצור סביבת עבודה אפקטיבית ומצד שני לשמור על מראה ביתי וחמים. מראה זה מבוקש פעמים רבות גם במשרדים סטנדרטיים המעוניינים ליצור אווירה מזמינה.

אווירה ביתית

אחד הדברים החשובים וההכרחיים כמעט לכל העסק הוא יצירה של קשר טוב ופתוח עם לקוחותיו. לקוח המרגיש שיש לו אוזן קשבת וגורם הדואג לטפל בכל צרכיו, לא ימהר לנטוש את נותן השירות, גם אם יימצא עסקה המצליחה לחסוך לו כמה שקלים. על כן, למנהלי עסק היום חשוב מאוד ליצור אווירה נעימה שתאפשר ללקוח להרגיש "בבית". כדי להשיג את האווירה הזאת, אי אפשר לבחור בקיצורי דרך; חשוב להבין כי רהיט איכותי העשוי עץ מלא ו"חם" יוצר את המראה הנכון ומצליח להשרות את האווירה המבוקשת. לעומת זאת, מי שמנסה להשיג את אותו האפקט תוך שימוש ברהיטים מאיכות נמוכה יותר, בדרך כלל יכשל במאמציו. הלקוח אשר מגיע למשרד מרגיש בהבדל. הדבר ניכר לא רק במראה של הרהיט אלא גם במגע שלו, וכאשר הלקוח יושב על ספה נוחה ואיכותית, אין ספק כי הרושם שנוצר אצלו הוא חיובי הרבה יותר.

התאמה לצרכים

על מנת לבחור בריהוט המתאים ביותר לבית העסק, צריכים מנהליו להגדיר במדויק את הדרישות שלהם, וכיצד הם רואים את עיצוב המשרד האידיאלי. אם מעוניינים להשיג מראה מסוים, כדאי להתייעץ עם גורם מומחה שיוכל לכוון את מנהלי העסק ולסייע להם להגיע לתוצאה הרצויה. כיום ניתן למשל למצוא שולחן לקפה העשוי מחומרים שונים, או שולחן המשלב בין עץ לבין חומרים כגון בטון או ברזל. מי שמעוניין להשיג מראה חמים וביתי יכול לבחור בשולחן העשוי עץ מלא או עץ בלתי גזום, וכך גם ליצור מראה ייחודי למשרד. בסופו של דבר חשוב כמובן לבחור ברהיטים שישתלבו היטב זה בזה ויאפשרו לבנות מראה אחיד ושלם.

שמירה על פונקציונליות

לצד שיקולי עיצוב ובנייה של אווירה מסוימת, חשוב כמובן גם לשמור על הפונקציונליות של הרהיטים שנבחרו למשרד. אם למשל מעוניינים לשלב במשרד מזנונים שיתרמו למראה הכללי שלו, כדאי לבחור במזנון שיהיה בעל תפקיד נוסף מלבד תפקיד עיצובי. מזנון לסלון נועד פעמים רבות לשמש כמעמד לטלוויזיה, וגם במשרד ניתן להשתמש בו למשל כמעמד למסך מחשב, וכך, תוך כדי ישיבה על הספה או על כורסאות נוחות, להציג בפני הלקוח נתונים או מצגת חשובה אחרת. כשבוחרים מזנון רצוי גם לשים לב למקום האחסון שעומד לרשות בעל המשרד. יש לשים לב כי המגירות הקיימות הן אכן שמישות, וכי ניתן לאחסן בהן בקלות חומרי עבודה אלו ואחרים. גם במקרה זה ניתן לבחור במזנונים בעיצובים שונים, ורצוי מאוד להתאים בין המזנון הנבחר לבין הקו העיצובי הקיים במשרד.