מתי מומלץ להיעזר באיש מקצוע לעיצוב הבית?

כאשר אנו מעוניינים לחדש את פני הבית, או נכנסים להתגורר בדירה חדשה, לפני הכל אנו חולמים כיצד היא תיראה. לכל אחד רעיונות משלו וטעם משלו, ולעיתים אנשים יודעים במדויק מה הם רוצים, אך כאלה שלא בוודאי ישמחו להיעזר בשירותו של מעצב פנים.

תפקידו

לאחר מעורבותם של שאר אנשי המקצוע, קבלנים, מהנדסים ועוד, בשלב האחרון, מגיע תורו של מעצב הפנים. הוא זה שידאג ללוות אתכם לאורך כל הדרך, מתוך כוונה לשתף עמכם פעולה, להכיר את הסגנון העיצובי שלכם, ולבסוף לעצב בעבורכם בית חלומות. כל לקוח יוכל גם לפרט למעצב הפנים, מהו הסגנון המועדף עליו, האם קלאסי ושמרני יותר, סגנון נקי ומינימליסטי, או אולי בכלל סגנון אקלקטי, המשלב בתוכו אלמנטים שונים.

המטרה

מטרת השכרת שירותי מעצבי פנים, היא בסופו של דבר לתכנן את עיצוב הבית בהתאם לטעמכם, העדפותיכם, ותקציבכם הכספי, הרי בכל הקשור לעיצוב, השמיים הם הגבול. כמובן, שהתוצאות הסופיות הינן אטרקטיביות, מרשימות ולמעט המראה, חשוב שעיצוב הבית גם יהיה פונקציונלי ויש להתאים את סגנונו לשאר האלמנטים ומאפייני עיצוב הבית.

אילו חללים מעצבים?

ככלל, מעצב פנים אחראי על עיצוב כל החללים. סלונים מעוצבים, חדרי ילדים, מטבחים, ואפילו עיצוב חדרי שינה קומפלט. הוא אחראי על כלל התכנון, תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר. גם בזמן עבודות השיפוצים בביתכם, הוא ילווה אתכם ויעקוב אחר הליך העבודה.

מתי באמת חייבים לפנות למעצב פנים?

עיצוב פנים איננו עניין של מה בכך, מדובר בעבודה שדורשת התייחסות למגוון פרמטרים. חשבו היטב, האם באמת אתם נזקקים לשירותיו של מעצב פנים, ומהן שאיפותיכם בכל הקשור לעיצוב הבית?

קיימים מקרים בהם אין זה הכרח המציאות להיעזר בשירותי מעצב פנים, אולם כן מומלץ במקרים אלה: אם החלטתם לשפץ את כל הבית מחדש, אין ספק שזהו מקרה קלאסי לפנות למעצב פנים. בזמן שיפוץ כללי, מעצב הפנים ילווה אתכם מתחילת ההליך ועד סופו. כמו כן, כך ימנעו לא מעט כאבי ראש ובעזרת מעצב הפנים, תוכלו גם לחסוך לא מעט כסף.

האם ניתן להסתדר לבד?

והיה ואין מדובר בשיפוץ כללי של כל הבית, אלא בכמה שינויים, לא חייבים לפנות למעצב פנים, ניתן לעשות זאת לבד, אבל ליווי של איש מקצוע לעולם לא יזיק.

ישנם גם מקרים בהם בעלי הבית הינם אנשים עסוקים, זמנם יקר ואין להם די ויותר זמן לעסוק בתחום.

לא רק עיצוב

מעצב פנים אחראי על נושאים רבים, הדורשים דיוק רב והשגחה על התהליכים השונים, ובנוסף הוא ילווה אתכם לחנויות השונות, על מנת לבחור את הרהיטים המתאימים, חדרי שינה, להורים וילדים, מטבח, בחירת ארונות מתאימים לבית, סוגי תאורה, כל זאת בהתאם לטעמכם האישי. היתרון הגדול הנעוץ בהעסקת מעצב פנים, הוא הביטחון אותו הוא יקנה לכם, אינכם מוכרחים להתמודד עם הנושא הלא פשוט הזה לבד.

מעצב פנים – קיבוץ השלושה

אצלנו ברהיטי קיבוץ השלושה ישנה מעצבת פנים שכל תפקידה הוא לייעץ בחינם לטובת לקוחות החברה, חדרי שינה, פינות אוכל, סלונים, כורסאות, שולחנות, ומזנונים – אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הריהוט כך שאתם מוזמנים להגיע לסניפי הרשת ולקבל ייעוץ אדיב ומקצועי לריהוט הבית – מה שבטוח, אתם לא לבד!