סניף ראשון לציון

סניף ראשון לציון

שעות פעילות הסניף:
ימים א'-ה': 9:30-21:00
שישי: 9:30-14:00

שבת: כשעה מצאת השבת עד 23:00




אשמח לקבל תוכן שיווקי ומידע

מנהל סניף ראשון לציון של רשת רהיטי קיבוץ השלושה כותב לכם:

ברוכים הבאים לעמוד 'רהיטי קיבוץ השלושה' ראשון לציון.
מיד יפתחו בפניכם מגוון אפשרויות לחדש את הבית שלכם באופן שתדעו בדיוק מה אתם מחפשים, בלי לצאת מבולבלים ומהוססים.
תושבי ראשון לציון היקרים, אני פותח את דבריי דווקא בהצגת אבני הדרך שמובילים אותי מאז ומתמיד וגם תוך כדי שאני כותב את הדברים. דרך שגרמה לי להצליח בתחום ולעמוד בראשות הסניף בצורה ייחודית שאני מאמין שתלך איתי לאורך כל הדרך – שירות מתוך אהבה, צניעות ולמידה יומיומית לשפר ולשמר את מה שראוי.
היצירתיות והמחשבה שהושקעה בכל רהיט אצלנו נבנתה ונבנית גם ברגעים אלה אצל כל הצוות, מכוח הרצון להגיע למצוינות, אנו מאמינים שאנו יכולים לתת גם שירות מקצועי, איכותי במחירים הוגנים וגם לספק סחורה ברמה מאוד גבוהה, כל זאת ועוד על מנת שהלקוחות שלנו יצאו מרוצים ויזכרו אותנו תמיד לטובה.
להגשמת מטרה זו גויסו יועצים מקצועיים שמתמחים לתת ללקוח שלנו את הבמה לבטא את עצמו ולבחור רהיט כראות עיניו, לפי טעמו האישי. אותם יועצים שפוגשים את לקוחותינו בפגישת היכרות, לומדים את הלקוח ובונים ביחד איתו תכנית עבודה שמשלבת טרנדים מוכרים בעולם ואת טעמו האישי בהשראת 'הבית הישראלי'.
ולסיכום, אני מאמין שכל יצירה בפני עצמה היא פרי אהבה של כל מי שיוצר אותה. היא שייכת לו ולכן היא האהובה עליו מכולם. אצלנו כל היצירות היא אהבה לכל אחד בנפרד ולכולם כאחד.

אני מזמין אתכם אלינו לרחוב: רוז’נסקי 18 לחוות חווית קנייה ייחודית שאנו מעניקים ללקוחותינו.

בברכה,
מנהל סניף ראשון לציון
רהיטי קיבוץ השלושה