פינות אוכל עגולות

רהיטי קיבוץ השלושה בשבילך עד הפרט הקטן ביותר נשמח לתת לך פרטים נוספים, מועדי אספקה, אפשרויות התאמה אישית ועוד זמינים בשבילך עכשיו

התקשרו עכשיו 072-2788090

רוצה להגיע אלינו?

לאיתור הסניף הקרוב לביתך

שולחן האוכל המודרני הוא הרבה יותר ממקום לאכול בו, הוא המוקד של כל בית. החל מהכנת שיעורים, דרך ערב משחקים משפחתי ועד אירוח בני משפחה וחברים, שולחן האוכל הוא ללא ספק אחד הרהיטים הרבגוניים ביותר בבית שלכם.

אם אתם רוצים להפיק את המרב משולחן האוכל, עליכם להתחיל מבחירת נכונה של גודל וצורה. למרות ששולחן האוכל המלבני הוא כמעט בחירה אוטומטית, ישנה אופציה נוספת שמומלץ לשקול והיא פינת אוכל עגולה. פינות אוכל עגולות מציעות כל כך הרבה יתרונות והן יכולות להתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם.

אצלנו ברהיטי קיבוץ השלושה מחכה לכם מבחר של פינות אוכל עגולות ואיכותיות במחירים משתלמים ובשלל עיצובים מרשימים שיתאימו לכל בית, אורח חיים, סגנון עיצוב, צורך והעדפה.

היתרונות של פינת אוכל עגולה

אם אתם עדיין מתלבטים לגבי הצורה, ישנם זמנים בחיים שבהם עיגול פינות יתגלה כהחלטה נכונה, במיוחד אם נהנים מהיתרונות הבאים:

  • זרימה טובה יותר – לפינת אוכל עגולה אין פינות, מה שמאפשר להסתובב סביבה ביתר קלות ולהתאים אותה לסגנונות ועיצובים שונים של חדרי אוכל. שולחן האוכל העגול אינו תופס המון מקום ומנצל היטב גם את החלל הקטן ביותר, כך שפחות צפוף לשבת סביבו.
  • התאמה לילדים – שולחן אוכל יהיה לרוב בגובה הראש של ילדים קטנים. לכן כאשר יש לו פינות הוא יהיה פחות בטיחותי. פינות אוכל עגולות אינן כוללות פינות ולכן הן יהיו בחירה מעולה כאשר יש ילדים שמתרוצצים בסביבה.
  • אינטראקציה טובה יותר – כאשר יושבים סביב שולחן עגול כולם ישובים עם הפנים למרכז השולחן, הרבה יותר קל לשוחח וכולם יכולים להיות שותפים שווים לשיחה. בנוסף ישנה תחושה של פתיחות והחוויה הרבה יותר נעימה ונינוחה.
  • גישה נוחה יותר לאוכל – בעת הישיבה סביב שולחן עגול, הגישה אל האוכל נוחה יותר ומה שבטוח, אתם לא תפספסו את המנות האהובות עליכם. האוכל במרכז השולחן, נגיש לכולם, לא צריך לבקש להעביר לכם את האוכל או לקום לקחת בעצמכם וכך כולם יכולים ליהנות מהארוחה ולשבת בנחת מתחילתה ועד סופה.
  • הבחירה המושלמת לחללים קטנים – פינות אוכל עגולות הרבה יותר גמישות מבחינה עיצובית והן ישתלבו נפלא בכל חלל, אך בעיקר בחללים קטנים. הרבה יותר קל להתאים שולחן עגול לחלל קטן, מאשר שולחן מלבני.

בקרו בסניפי הרשת כדי לבחור את פינת האוכל המושלמת

ברהיטי קיבוץ השלושה אנו מאמינים שאסור לכם להתפשר על פינת האוכל שלכם ולכן מציעים לכם מבחר גדול של פינות אוכל בהתאמה אישית.

אנו מזמינים אתכם להגיע לסניף הקרוב ביותר לבית שלכם כדי למצוא את פינת האוכל המושלמת מתוך מבחר רחב של פינות אוכל עגולות בסגנונות ועיצובים מרשימים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר עבור הבית שלכם!

הישארו תמיד מעודכנים

הטרנדים החמים, פרסומים ראשונים וכל המבצעים מחכים לכם ברשתות החברתיות

Like
Follow