ספות עור

רהיטי קיבוץ השלושה בשבילך עד הפרט הקטן ביותר נשמח לתת לך פרטים נוספים, מועדי אספקה, אפשרויות התאמה אישית ועוד זמינים בשבילך עכשיו

התקשרו עכשיו 072-2788090

רוצה להגיע אלינו?

לאיתור הסניף הקרוב לביתך

סלון הוא מוקד המשיכה של כל בית, הן עבור בני המשפחה והן עבור האורחים. לכן יותר מהכול אנו רוצים שהחדר הזה יהיה ייצוגי ונעים, והפתרון הוא סלון בהתאמה אישית לבחירה מתוך מגוון של סלונים מעוצבים ודגמי סלונים פינתיים. לכל בית יש את האופי שלו, ולכן סלון בהתאמה אישית יענה על כל הדרישות שלכם וישתלב בצורה אינטגרלית עם עיצוב הבית. ברהיטי קיבוץ השלושה תמצאו מגוון רחב של סלונים מעוצבים ואף דגמים של סלונים פינתיים שעוצבו תוך תשומת לב והקפדה על כל הפרטים הקטנים.
בחירה של סלון היא הזדמנות לעצב חלל בעל אווירה מיוחדת עבור כל בני המשפחה. שאלו את עצמכם איך נראה הסלון עליו אתם חולמים? מהי האווירה שתרצו שתהיה בו? סלון בהתאמה אישית זו לא רק סיסמא, אלא האתגר ליצור את הריהוט הטוב ביותר כדי להגשים לכם חלומות.
אנו מציעים מגוון רחב של סלונים מעוצבים, כדי שהסלון יהיה מוקד המשיכה של הבית, החדר אליו מתכנסים כל בני המשפחה לבילוי משותף, הירגעות ופינוק.
כדי ליצור את הסלון המושלם עבורכם, אנו משתמשים בחומרי גלם משובחים תוך הקפדה על יצירת רהיטים נוחים ופונקציונאליים. אנו מודעים לכך שלפעמים ישנן מגבלות שונות, ולכן עיצבנו מגוון סלונים פינתיים אשר יכולים להתאים גם לחללים קטנים וצפופים. כמו כן, ניתן לבצע שינויים והתאמות ברבים מהדגמים, ולבחור בעצמכם את המידות ואת צבע הריפוד.

הישארו תמיד מעודכנים

הטרנדים החמים, פרסומים ראשונים וכל המבצעים מחכים לכם ברשתות החברתיות

Follow
Like
Follow