סניף אשדוד

סניף אשדוד

שעות פעילות הסניף:
ימים א'-ה': 9:30-20:00
שישי: 9:00-14:00
שבת: כשעת מצאת השבת עד 23:00
  אשמח לקבל תוכן שיווקי ומידע

  מנהל סניף אשדוד של רשת רהיטי קיבוץ השלושה כותב לכם:

  ברוכים הבאים,
  הנני מברך אתכם על ביקורכם בעמוד 'רהיטי קיבוץ השלושה' סניף אשדוד – אתם בדרך לעשות בחירה נכונה.
  בכל רהיט אצלנו ב ״רהיטי קיבוץ השלושה״ הושקעה מחשבה ויצירתיות, תוך הקפדה על כל שלב בתהליך התכנון והייצור. החל משלב המחקר והפיתוח, בו נבחר טיב העץ הנכון והתואם ביותר למגוון העצום של הדגמים שאנו מציעים, דרך בחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר, ועד לבקרת האיכות הקפדנית והמשלוח הסופי. והכל בכדי לספק לכם את חווית הקנייה האמינה, המקצועית והנוחה ביותר.
  'רהיטי קיבוץ השלושה' משווקת קולקציה רחבה של פריטי ריהוט לבית הישראלי במחירים אטרקטיביים, ומתאימה את עצמה לצרכי כל לקוח מרגע כניסתו לחנות. בחירת הרהיט הנכון מתוך ההיצע הרחב היא משימה לא קלה ולכן עובדי הסניף שלנו יספקו ייעוץ מקצועי בהתאם לדרישות ולתקציב העומד ברשותכם.
  ב'רהיטי קיבוץ השלושה' עובדים ללא הרף על פיתוח מוצרים נוספים, חדשניים, ייחודים ומקוריים. כלל הלקוחות מקבלים שירות ממעצבי הרשת, וזוכים לליווי לאורך כל הדרך, תוך עמידה בתכנית עבודה מסודרת שנקבעה, החל ממגע ידו של החייט ועד להגעת הרהיט לבית הלקוח.
  אצלנו בסניף, וברשת בכלל, שמים דגש על טעמכם האישי, ומעניקים יחס אישי ומותאם לכל אחד ואחת מכם, וכך בשיתוף פעולה אתכם, מתאימים עבורכם את הרהיטים הנכונים.

  אני מזמין אתכם תושבי אשדוד והסביבה לסניף הרשת ברחוב האורגים 2 בעיר, ולהנות ממגוון רחב של ריהוט איכותי ושירות אדיב ומקצועי.

  בברכה,
  מנהל סניף אשדוד
  רהיטי קיבוץ השלושה