מיטות

רהיטי קיבוץ השלושה מיטות מרופדות
מיטות מרופדות
רהיטי קיבוץ השלושה מיטות זוגיות עץ
מיטות עץ
רהיטי קיבוץ השלושה מיטות ילדים ונוער
מיטות ילדים ונוער

רהיטי קיבוץ השלושה בשבילך עד הפרט הקטן ביותר נשמח לתת לך פרטים נוספים, מועדי אספקה, אפשרויות התאמה אישית ועוד זמינים בשבילך עכשיו

התקשרו עכשיו 072-2788090

רוצה להגיע אלינו?

לאיתור הסניף הקרוב לביתך

חדר השינה הוא אחד החדרים הכי חשובים בבית, כיוון ששינה רגועה היא המפתח לבריאות טובה ושלווה נפשית. מיטה זוגית היא ריהוט שילווה אתכם כל יום במשך שנים, ולכן חשוב שתהיה מיטה איכותית שתשרת אתכם בנאמנות. בקנייה של מיטה זוגית צריך לקחת בחשבון לא רק את העיצוב והאסתטיקה, אלא גם את הנוחות והאווירה שהמיטה יוצרת. רבים מהדגמים שאנו מציעים כוללים מיטה זוגית וריהוט נלווה בעיצוב תואם, על מנת ליצור את חדר השינה המושלם עבורכם.
חדרי השינה שלנו מעוצבים בקווים נקיים ואלגנטיים ויוצרים אווירה רגועה, חמימה וביתית. סגנונות העיצוב שונים ומגוונים, כך שתוכלו למצוא מיטה זוגית שמתאימה לחלל חדר השינה, עונה על טעמכם ומתכתבת עם הקונספט העיצובי של שאר הבית. מגוון הדגמים מתוכננים כך שהריהוט הנלווה מציב את המיטה במרכז, ויוצר אחידות וזרימה בחלל. לכל מיטה ישנו אופי ייחודי, שמתקבל באמצעות המשחק והשילוב של חומרי הגלם השונים. כל זאת כדי לענות על סגנונות העיצוב המודרניים והמגוונים הקיימים היום.
מגוון הדגמים ממתין לכם בסניפים של רהיטי קיבוץ השלושה, כך שתוכלו להתנסות בכל אחד מהם, וכמובן להחליט ביחד איזו מיטה זוגית היא האידיאלית עבורכם. רבים מהדגמים מגיעים במידות שונות וניתן לבצע שינויים והתאמות בסוג העץ, הצבע, הגימור והרהיטים הנלווים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ ולסייע לכם בבחירה, כך שתקבלו בדיוק את הדגם עליו תמיד חלמתם.

הישארו תמיד מעודכנים

הטרנדים החמים, פרסומים ראשונים וכל המבצעים מחכים לכם ברשתות החברתיות

Like
Follow