מיטות מרופדות

רהיטי קיבוץ השלושה בשבילך עד הפרט הקטן ביותר נשמח לתת לך פרטים נוספים, מועדי אספקה, אפשרויות התאמה אישית ועוד זמינים בשבילך עכשיו

התקשרו עכשיו 072-2788090

רוצה להגיע אלינו?

לאיתור הסניף הקרוב לביתך

רוצים לשדרג את חדר השינה? מיטות זוגיות מרופדות או מיטות וחצי מרופדות הן אחת מהאופציות הפופולריות והמומלצות שלנו. מיטות מרופדות מוסיפות טאצ' יוקרתי לחדר השינה, ומעניקות תחושה של סוויטה מפנקת. ברהיטי קיבוץ השלושה תמצאו מיטות מרופדות במגוון של עיצובים וסגנונות:

  • מיטות בעלות ריפוד מלא אשר מקיף את מסגרת המיטה ואת הראש
  • ריפוד חלקי המשולב בחומרי גלם כמו עץ ממקורות שונים
  • שימוש בבדים בעלי טקסטורות וצבעים שונים
  • בחלק מהדגמים ראש המיטה מקובע לקיר, ואילו באחרים המיטה עומדת בפני עצמה
  • ריהוט משלים לחדר השינה בעיצוב תואם

שאלות ותשובות נפוצות על מיטות מרופדות

האם ניתן לרכוש מיטה מרופדת בנפרד או רק כחלק מסט?

בהחלט כן! בקטלוג שלנו תמצאו מיטות מרופדות אשר עומדות בפני עצמן, לצד האפשרות לרכוש את המיטה ביחד עם סט שלם בעבור חדר השינה – שידות לילה, קומודה, מראה וכדומה. וגם בין הסטים ישנם הרכבים שונים, בהתאם לסגנון ולעיצוב. המטרה שלנו בהרכבת הסט היא להעניק לכם מוצר שלם אשר נותן פתרון מקיף לעיצוב ולריהוט של חדר השינה, כך שתוכלו לרהט את החדר בקלות ובמהירות. הבחירה בסט מתאימה גם למי שלא רוצה לבזבז זמן על חיפוש והתאמה של פריטים שונים. אך בהחלט ניתן לרכוש רק את המיטה, או רק חלק מהפריטים אשר מגיעים כסט, כתלות במה שאתם אוהבים וצריכים בעבור חדר השינה שלכם.

האם ניתן לבצע התאמות למיטה יהודית או הוספת ארגז מצעים?

כמובן! ברוב הדגמים השונים ניתן לבצע שינויים ותוספות בהתאם להעדפה שלכם, כאשר אחת האפשרויות הפופולריות היא שינוי מיטה זוגית מרופדת למיטה יהודית מרופדת אשר מאפשרת להפריד בין שני חצאי המיטה בקלות ובנוחות. התאמת המיטה מבוצעת בצורה כזו ששומרת על הסגנון העיצובי, כך שהמראה הסופי יהיה מושלם בדיוק כמו בדגם המקורי. ארגז מצעים גם הוא תוספת פופולרית, כאשר נוסף על הנוחות המקסימלית של מיטות מרופדות אתם מרוויחים גם חיסכון משמעותי במקום ויצירת עוד חלל נוח וזמין לאחסון. וגם כאן התוספת של ארגז המצעים נעשית בצורה אשר משתלבת בעיצוב המיטה ואינה יוצרת צרימה.

אילו שינויים בהתאמה אישית ניתן לבצע בדגמים של חדר השינה?

ברהיטי קיבוץ השלושה אנחנו מתמחים בייצור של רהיטים בהתאמה אישית, וזה בא לידי ביטוי באפשרות לבצע התאמות ושינויים בדגמים השונים של המיטות ושל חדרי השינה. מלבד האפשרות להוסיף ארגז מצעים או להסב את המיטה למיטה יהודית, יש עוד מגוון של שינויים שתוכלו לבקש. למשל שינוי המידות של מיטות מרופדות, הגבהה או הנמכה, החלפת בד הריפוד וכדומה. במיטות שבהן יש שילוב של עץ או חומרי גלם נוספים ניתן לבצע גם החלפה של סוג העץ או לשנות את הגימור שלו. כמובן שניתן לבצע גם שינויים בריהוט המשלים – שינוי של המידות, סוג העץ, הגימור וכו'. הכול כדי שחדר השינה יתאים בדיוק לצורך שלכם.

האם יש הוראות מיוחדות לניקוי ותחזוקה של מיטות מרופדות?

התחזוקה של מיטות מרופדות היא קלה ופשוטה, ודומה מאוד לתחזוקה של כל מזרן. מומלץ להרחיק מהמיטה אוכל ושתייה על מנת למנוע הכתמה של הריפוד (ומסתבר שאכילה במיטה היא הרגל שפוגע באיכות השינה שלנו). ניתן לנקות כתמים קלים בעזרת חומרי ניקוי אשר מתאימים לניקוי בדים – כמובן כתלות בהנחיות הספציפיות לבד הריפוד שבו בחרתם. לרוב שימוש במגבונים לחים או חומרי ניקוי עדינים יכול לפתור את הבעיה. כמו כן מומלץ מאוד לאוורר את חדר השינה על מנת למנוע בעיות של לחות. אם אתם סובלים מהצטברות של אבק או רגישים לקרדית אבק הבית, אפשר להשתמש בשואב אבק עדין כדי לשאוב את האבק מבד הריפוד ומהמזרן.

מיטות זוגיות מרופדות, מיטה זוגית מרופדת, מיטות וחצי מרופדות

הישארו תמיד מעודכנים

הטרנדים החמים, פרסומים ראשונים וכל המבצעים מחכים לכם ברשתות החברתיות

Like
Follow