מזנונים תלויים

רהיטי קיבוץ השלושה בשבילך עד הפרט הקטן ביותר נשמח לתת לך פרטים נוספים, מועדי אספקה, אפשרויות התאמה אישית ועוד זמינים בשבילך עכשיו

התקשרו עכשיו 072-2788090

רוצה להגיע אלינו?

לאיתור הסניף הקרוב לביתך

ברהיטי קיבוץ השלושה אנחנו מאמינים כי מזנונים הם ריהוט סלון נהדר, שתורם רבות לעיצוב החלל וגם משלב בתוכו פונקציונליות של מקום אחסון נוסף. בסניפים תמצאו מגוון מזנונים בעיצובים מודרניים וייחודיים, הבנויים מחומרי גלם מעולים. אנו מציעים לכם מזנונים מעוצבים ואיכותיים ללא פשרות.
במשך שנים מזנון היה פריט ריהוט פונקציונלי בלבד, המשמש כמקום אחסון או כמקום עליו מונחת הטלוויזיה. אולם מערכת הבידור עברה שינויים ושדרוגים נרחבים בשנים האחרונות, וכיום יש מגוון של פתרונות שונים. בד בבד המזנונים עברו גם הם שינוי תפיסתי משמעותי, והיום אפשר למצוא מגוון מזנונים מעוצבים ואיכותיים.
השינוי בתפיסה פתח אפשרויות עיצוב חדשות לגמרי בכל הקשור למזנון לסלון. מאחר ובמקרים רבים מזנונים כבר לא משרתים את הטלוויזיה ומערכת הבידור, אלא זו תלויה מעליהם או תופסת נפח קטן, אפשר להפוך את המזנון למוקד עיצובי ומיוחד לכל דבר. ניתן למצוא דגמים צרים המעוצבים בקווים עדינים ואלגנטיים, וכמובן דגמים תלויים אשר מקנים תחושה של זרימה ומרחב. על המזנון תוכלו להציב תמונות, עציצים וכל פריט עיצובי אחר שיתכתב עם חלל הסלון וייצור פינה מיוחדת המושכת את העין.
הייחוד של כל מזנון מתקבל על ידי תשומת לב לכל הפרטים הקטנים- החל בבחירת חומר הגלם, דרך בחירת הגימור והצבע, וכלה בבחירת הפרטים הקטנים כמו צורת הרגליים ועיצוב הידיות. כל זאת כדי ליצור מזנונים מעוצבים אשר יתאימו באופן מושלם לחלל הסלון שלכם.

הישארו תמיד מעודכנים

הטרנדים החמים, פרסומים ראשונים וכל המבצעים מחכים לכם ברשתות החברתיות

Like
Follow